روش‌هایی برای انتخاب دستبند مناسب

مدل های زیادی از دستبند مانند طلا، نقره، چرم و با کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارد و همین  مسئله انتخاب را برای ما سخت کرده است، اما نکات مهمی وجود دارد که می‌تواند در انتخاب بهتر ما کمک کند.

استفاده از از دستبند نسبت به سایر زیورآلات مانند انگشتر، گردآویز و یا گوشواره راحت تر است و بسیاری از آقایان و خانم ها استفاده از دستبند را دوست دارند. دستبند از لحاظ کیفیت و جنس دسته بندی های زیادی دارد و معمولا از دستبند های چرمی، طلا و یا مروارید بیشتر استفاده می شود. اما هر کسی نسبت به سلیقه و استایل ظاهری خود دستبند مورد علاقه اش را انتخاب می کند.

نکاتی هستند که باید در هنگام خرید دستبند مورد توجه قرار بگیرند. نمی توان همیشه از یک مدل دستبند برای تمامی مناسبت ها و زمان های مختلف استفاده کرد، بنابراین باید در هنگام خرید به این موضوع توجه داشت. همچنین نوع پوشش لباس هم در انتخاب ما می تواند تاثیر گذار باشد و یا اینکه باید شرایط کاری خود را هم در نظر بگیرم، به طور مثال کسانی که در طول روز با کامپیتور کار می کنند بهتر از از دستبند هایی استفاده کنند که آویز نداشته باشد. البته شما می توانید بدون نظر گرفتن این نکات هم دستبند مورد علاقه خود را انتخاب کنید، اما بهتر است چندین نوع از دستبد را همیشه در اختیار داشته باشید تا با شرایط و موقعیت های مختلف از آنها استفاده کنید و از قبل ظاهری آراسته تر داشته باشید.

مهم نیست که شما در محیط کار خود یک کت و شلوار و یا لباس مخصوص کار بپوشید، مهم ترین مسئله ست کردن زیورآلات با لباس هایتان است تا بتوانید یه استایل شیک و زیبا داشته باشید. اگر شما آقا هستید می توانید از یک دستبند چرم با نقره دستتان کنید و اگر خانم هستید می توانید یک دستبند طلا و یا کریستال درخشان استفاده کنید. اگر هم قصد دارید از دو یا چند دستبند استفاده کنید این نکته را در نظر بگیرید که از یک جنس و استایل خاص استفاده کنید و حدامکان دستبند های ظریف تری را دستتان کنید.

باید در نظر داشته باشید که محیط کاری هم می تواند در انتخاب دستبند مناسب تاثیر گذار باشید. اگر در محیط کاری خودتان تحرک زیادی دارید، مطمئن شوید که قفل دستبند شما محکم باشد و اگر در محیط کاری در معرض تعریق هستید از دستبندهای رنگ ثابت و بدون حساسیت استفاده کنید. همچنین از دسبتند های سبک استفاده کنید تا شما را در محیط کاری اذیت نکند.

آخر هفته ها دستبندی را که دوست دارید دستتان کنید. معمولا کسانی که در طول هفته سر کار هستند می تواند در آخر هفته بدون هیچ قید و بندی هر نوع زیورآلاتی که دوست دارند استفاده کنند. اما توجه داشته باشید که حدالمقدور از زیور آلات و یا دستبندهایی استفاده کنید که ظاهر، رنگ و یا استایل مشابه داشته باشند، در غیر این صورت کمی ظاهر شما شلوغ و نامرتب دیده خواهد شد.

اگر شلوار جین بر تن می کنید استفاده از دستبندهای زنجیری و فشن ظاهر شما را بسیار جذاب تر می کند. یا اگر در کنار خانواده هستید دستبندهای چرمی می تواند مناسب باشد و این انتخاب می تواند حس شاد بودن و آرامش را در شما ایجاد کند.

اما مهترین مکان و زمان برای اینکه بتوانید زیورآلات مورد علاقه خود را استفاده کنید و جذاب تر شوید مجالس، مهمانی ها و دورهمی هاست. در این نوع مکان ها می تواند از دستبندهایی رنگی و متنوع استفاده کنید و نگران شلوغ دیده شدن ظاهرتان نباشید. سعی کنید از لباس های آستین کوتاه استفاده کنید تا دستبند یا النگو شما به خوبی خودنمایی کند. در آخر توجه داشته باشید این نکات فقط برای انتخاب بهتر شماست، اما شما می تواند هر نوع از جواهر و زیورآلات را که دوست دارید را انتخاب کنید و در هر مکانی از آنها استفاده کیند که مطمئنا سلیقه شما مهمترین نکته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *